Погиб владелец Панорамы Бояновка Дмитрий Равлюк
- 04.01.2015 12:01
В ДТП под Черновцами погиб владелец торгового центра "Бояновка" и крупнейшего комплекса Панорама по улице Хотинской.
В пятницу вечером, примерно в 21-00, 2 января, на улице Галицкий шлях под Черновцами автомобиль "Opel-Vivaro" сбил насмерть владельца торгового центра "Боянивка" Дмитрия Равлюка.
Пресс-служба УГАИ в Черновицкой области сообщила, что 51-летний житель села Замостье Вижницкого района на автомобиле "Opel-Vivaro" наехал на 51-летнего пешехода. От полученных телесных травм на месте ДТП пешеход скончался. Дмитрий Равлюк был генеральным директором одного из крупнейших торговых комплексов в Черновцах "Боянивка"
Коментарі (11)
Додати свій коментарій:
Другие новости:
Як налаштувати себе на успіх
У ритмі алгоритму. Чи можливо налаштувати мозок на успіх?
- 11.12.2025 15:08
Рютте зробив заяву про можливі строки мирної угоди та необхідність «перевірити Путіна»
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що саме
- 11.12.2025 14:53
Де шукати юридичний захист постраждалим від домашнього насильства
Як розпізнати, що йдеться саме про домашнє насильство
- 10.12.2025 20:37
Коломойский сделал громкое заявление: на Миндича было совершено покушение в Израиле.
Во время рассмотрения апелляции относительно собственной меры пресечения Коломойский
- 10.12.2025 15:43
- 10.12.2025 15:43
Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі.
Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі.
- 10.12.2025 15:25
Як діяти при погрозах або переслідуванні в соцмережах
Перш за все, важливо усвідомити: будь-які погрози в інтернеті — це
- 09.12.2025 14:31
Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями - ідеали в житті людей
Неідеальні ідеали, або Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями
- 08.12.2025 13:26
Росія продовжує атакувати Україну дронами: де загроза ударів сьогодні ввечорі?
Обстріли та наслідки
- 07.12.2025 20:43
Дональд Трамп-младший заявил, что Дональд Трамп может отказаться от дальнейших усилий по установлению мира в Украине
Во время выступления на Дохийском форуме, ежегодно собирающего
- 05.12.2025 20:36
- 05.12.2025 20:36
.jpg)
4 фишки iPhone, о которых стоит знать перед покупкой
Жаль мужика!
Шось дуже підозріле!
Хороша була людина!
Як це могло статися?
Дуже жалко Дмитра Флоровича!
Соболезную!
Вчора (02.01.2014) на автошляхах області за різних обставин скоєно три дорожньо-транспортні пригоди, у яких одна людина загинула та двоє отримали травми. Дві аварії трапились на вулиці Галицький шлях у Чернівцях. О 12 год. 05 хв. 25-літній мешканець міста Кіцмань, перебуваючи за кермом легковика «Daewoo Lanos», не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з автомобілем «Форд-Транзит». Зі струсом головного мозку водія «Ланоса» було госпіталізовано до лікарні швидкої медичної допомоги. У вечірню пору (20 год. 25 хв.) на цій же вулиці 51-літній мешканець села Замостя Вижницького району на автомобілі "Opel-Vivaro"наїхав на пішохода. Від отриманих тілесних травм на місці ДТП помер 51-літній громадянин.
Щось підозріло. Конкуренти? Політика? Борги?
Его там тупо выкинули на трассе а бус потом наехал? так и пишите правду. Не смешите Равлюк пешком на трассе
Что то много смертей и убийств на Буковине в последнее время...
Хороший мужик был! Земля пухом!